Beaver ile Saçlarınızın Kış Bakımı

Beaver ile Saçlarınızın Kış Bakımı

Beaver ile Saçlarınızın Kış Bakımı

Kış geldi çattı, karneler alındı, zorlu final haftaları bitti, belki de işten bir kaç günlük kaçamak için izin alındı ve sonunda heyecanla beklediğimiz sömestr tatili ile birlikte tatil sezonu açıldı! Bazı kişiler kışı doyasıya yaşayacakları, kayak merkezlerini tercih ederken bazı kişiler ise henüz daha soğuğun tam hissedilmediği tatil bölgelerine gitmeyi tercih edebilirler. Bazıları ise soğuk günlerin ve tatilin tadını sıcacık evlerinde çıkarmayı seçebilirler.

Biz doyasıya tatilimizi yaparken saçlarımız ve cildimiz hava koşullarının değişmesinden etkilendiğini unutmamalıyız. Kış aylarının olumsuz hava şartları sebebiyle; açık alanlarda soğuk, kapalı alanlarda ise sıcak havaya maruz kalan saçlarda yıpranmalar kaçınılmaz hale geliyor. Bu yüzden bu süreçte saç bakım rutinimizi değiştirmemiz gerekebilir. Ayrıca seyahatlerinizde bakım rutinlerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Beaver Professional, seyahat boy ürünleriyle tatilinizde de sizin  ve saçlarınızın yanında!

Öncelikle kış mevsimindeki saç problemlerine değinecek olursak; çok fazla nem kaybı ortaya çıkabiliyor. Saçlarınızda oluşan nem kaybını en aza indirebilmek için saç kremi kullanmak vazgeçilmez. Her şampuanlamanın ardından Beaver Professional markasının saçınıza uygun saç kremlerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu sayede saçınızın nem ihtiyacının karşılanmasının yanında saçlarınız, canlı, parlak, yumuşak, görünüme kavuşabilir.

İkinci olarak kışın ısı kullanımı, çevresel koşullar gibi etkenlerden dolayı saçlarda oluşan dökülme, parlaklığın yitirilmesi, kırılma vb. gibi problemleri azaltmak için doğal içeriklerden elde edilmiş Fas Argan Saç Serumu, Marula Oil Saç Maskesi, Marula Bakım Yağı gibi ürünleri kullanarak saçlarınızın kış bakımını tamamlayabilirsiniz.  Eczanelerden alacağınız saç bakım ürünleri temiz içerik konusunda size yardımcı olabilir.

KAPAT